روزنامه اتحاد ملت

مدارک لازم برای گرفتن مدارک تحصیلی المثنی تهران

مدارک لازم برای گرفتن مدرک تحصیلی المثنی در دانشگاه‌های مختلف متفاوت است، اما به طور معمول تمام دانشگاه‌ها مدارک زیر را از شما درخواست خواهند کرد. برای اینکه بدانید دانشگاه شما به طور دقیق چه تعداد آگهی مفقودی منتشر شده یا کپی مدارک دیگر را از شما خواهد خواست، بهتر است به سایت رسمی دانشگاه خود مراجعه کنید، یا از ادارۀ آموزش محل تحصیل خود سؤال فرمایید.

مدارک لازم برای گرفتن مدارک تحصیلی المثنی تهران

تنظیم متن آگهی فقدان مدرک تحصیلی با نظر معاونت دانشجویی یا آموزشی
نشر آگهی مفقودی مدرک دانشگاهی در یکی از جراید کثیرالانتشار (تعداد دفعات نشر آگهی مفقودی با توجه به قوانین دانشگاه تعیین می‌شود)
تحویل دست‌کم یک نسخه از روزنامه‌های منتشرشده به منظور تضمین چاپ آگهی مفقودی مدرک تحصیلی به اداره کل امور دانش‌آموختگان (تعداد دفعات چاپ آگهی به قوانین دانشگاه متقاضی بستگی دارد)
تهیه یک برگ استشهاد محلی طبق فرم مربوطه و تأیید یکی از امضا‌های استشهاد توسط یکی از دفاتر اسناد رسمی
واریز هزینه صدور مدرک دانشگاهی المثنی
در مورد چاپ آگهی در روزنامه کثیرالانتشار می بایست یاداوری کرد که روزنامه های مختلفی برای انتشار این آگهی ها وجود دارد ولی با توجه به اینکه تعداد دفعات این آگهی در روزنامه ضروریست می بایست روزنامه ای را برای انتشار انتخاب کرد که هزینه ای به مراتب کمتری برای انتشار آن دریافت کند.
روزنامه کثیرالانتشار اتحاد ملت با کمترین هزینه  در سریع ترین زمان ممکن و  فقط با یک تماس تلفنی در تمامی ساعات شبانه روز  حتی در روزهای تعطیل پذیرش چاپ آگهی دارد.
شماره های زیر جهت ارتباط با این روزنامه می باشند:

روزنامه کثیرالانتشار اتحاد ملت با گستر سراسری این امکان را برای همه هموطنان عزیزمان فراهم آورده است که با یک تماس تلفنی آگهی خودتان را در این روزنامه منتشر نمایید و یا با  کلیک بر سایت آگهی در روزنامه اگهی خود را بصورت انلاین ثبت کنید. ضمنا نسخه روزنامه به آدرسی که در سایت آنلاین ثبت می کنید ارسال می گردد. چنانچه مشکلی در ثبت آنلاین دارید از طریق شماره تماس های زیر نیز آگهی شما پذیرش می شود.

پذیرش چاپ آگهی در روزنامه کثیرالانتشار اتحاد ملت

۰۲۱۸۸۹۸۲۱۳۷

۰۹۳۳۰۱۶۴۴۳۳

۰۲۱۸۸۳۹۰۳۸۶

۰۲۱۸۶۰۵۴۱۱۸

۰۲۱۸۶۰۵۲۷۷۵

۰۲۱۸۶۰۵۲۳۹۰

و یا با کلیک روی

سامانه ثبت آگهی در روزنامه کثیرالانتشار

بصورت آنلاین آگهی خود را پذیرش کنید.

 

 

شماره ۰۹۳۳۰۱۶۴۴۳۳ آماده پاسخگویی  و راهنمایی شما عزیزان هستند.ضمنا در ساعات غیر اداره به صورت ۲۴ ساعته از طریق برنامه های بله، ایتا و واتساپ می توانید با همکاران ما نیز در ارتباط باشید.

به اشتراک بگذارید

بر چسب ها

 نظر خود را ارسال کنید

 * 
 * 
 * 
تصویر امنیتی :  *  captcha