Warning: Use of undefined constant name - assumed 'name' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/etehadem/public_html/wp-content/themes/EttehadMellat/header.php on line 57
روزنامه اتحاد ملت

روزنامه های کثیرالانتشار کدام اند؟

روزنامه هایی که از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز گرفته اندو  اغلب بر روی دکه های روزنامه فروشی  قرار دارند و در یک سطح وسیعی  هر روز منتشر می شوند رونامه کثیرالانتشار هستند.
آگهی های مفقودی،ثبتی دادگستری و غیره را قانون منوط کرده در یکی از این روزنامه های کثیرالانتشار درج شوند. اینکه در کدام روزنامه به چاپ برسد بستگی به شخص آگهی دهنده دارد. فرد هم می تواند در روزنامه های پر هزینه ای مانند روزنامه ایران،همشهری،کیهان و غیره به چاپ برساند که می بایست هزینه هنگفتی را پرداخت نماید و هم می تواند در روزنامه هایی مانند روزنامه اتحاد ملت که کم ترین هزینه را بابت چاپ آگهی دریافت میکند به چاپ برساند.

با این حال اکثر اوقات افراد بدلیل اینکه از این موضوع آگاهی کامل ندارند هزینه زیادی را متحمل می شوند.آسان ترین و کم هزینه ترین روش برای چاپ آگهی ارتباط مستقیم فرد با دفتر روزنامه است که هموطنان عزیز می توانند از طریق شماره تماس های زیر و ارسال آگهی خود از طریق شماره واتساپ ۰۹۳۳۰۱۶۴۴۳۳ اقدام به انتشار آگهی خود کنند.

روزنامه اتحاد ملت در همه استانها ائم از تهران,مرکزی, اردبیل,آذربایجان غربی,اصفهان,خوزستان,ایلام,خراسان شمالی,هرمزگان,بوشهر,خراسان جنوبی,آذربایجان شرقی,تهران,لرستان,گیلان,سیستان بلوچستان,زنجان,مازندران,سمنان,کردستان,چهارمحال بختیاری,فارس,قزوین,قم,البرز,البرز,کرمان,کرمانشاه,گلستان,خراسان رضوی,همدان,کهگیلویه و بویراحمد,یزد منتشر می شود.

سفارش و چاپ آگهی در روزنامه کثیرالانتشار اتحاد ملت

۰۲۱۸۸۹۸۲۱۳۷

۰۹۳۳۰۱۶۴۴۳۳

۰۲۱۸۶۰۵۴۱۱۸

۰۲۱۸۶۰۵۲۳۹۰

به اشتراک بگذارید

بر چسب ها

 نظر خود را ارسال کنید

 * 
 * 
 * 
تصویر امنیتی :  *  captcha