Warning: Use of undefined constant name - assumed 'name' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/etehadem/public_html/wp-content/themes/EttehadMellat/header.php on line 57
روزنامه اتحاد ملت

انتشار آگهی مجوز اسلحه در روزنامه کثیرالانتشار

 

مجوز سلاح یا به عبارتی جواز حمل و نگهداری اسلحه تحت شرایطی خاص و به افراد واجدالشرایط واگذار میگردد.

گم کردن مجوز سلاح (مفقود شدن مجوزسلاح) علاوه بر اینکه ممکن است موجبات سوء استفاده متخلفان از آن را فراهم نماید ،

منجر به عدم حمل و استفاده سلاح خواهد شد به طوریکه اسلحه بدون مجوز به عنوان قاچاق محسوب میشود

 

 اقدام های لازم برای تمدید اعتبار:

متقاضیان برای تمدید اعتبار پروانه حمل سلاح خود باید در تهران سه ماه زودتر و در شهرستان ها شش ماه زودتر از اتمام اعتبار پروانه حمل برای تمدید اقدام نمایند در صورت عدم اقدام به موقع برای تمدید از نظر قانونی اسلحه غیر مجاز تشخیص داده شده و با فرد متخلف برخورد قانونی لازم انجام و سلاح وی نیز تعیین تکلیف خواهد شد.

بنابر این در صورتیکه مجوز اسلحه در هر شرایطی سرقت یا مفقود گردد ، جهت صدور المثنی آن ، اعلام مفقودی آن در روزنامه کثیرالانتشار الزامی می باشد.

هرچند ثبت و چاپ آگهی مفقودی مجوز سلاح به تنهایی در روزنامه سراسری کافی نبوده و بایستی مالک آن در اسرع وقت با در دست داشتن روزنامه حاوی آگهی مفقودی به مبادی ذیربط مراجعه نماید. آدرس مرکز صدور مجوز سلاح در تهران به شرح زیر است:

تهران -میدان امام خمینی -بین میدان حر و نواب – چ کمالی -روبروی اداره اسلحه و مهمات -ساختمان گل مشکی پلاک: ۵۰۶ تلفن : ۰۲۱۶۶۳۷۷۷۴

گم شدن و مفقود کردن جواز اسلحه یا مجوز سلاح و ثبت آگهی مفقودی آن جزو الزامات سازمانی برای صدورالمثنی آن می باشد. در روزنامه اتحاد ملت شما میتوانید به ساده ترین و سریع ترین شیوه ممکن آگهی خود را ثبت کنید. و همچنین روزنامه کثیرالانتشار اتحاد ملت با کم ترین هزینه و ارسال به تمام نقاط کشور و فقط با یک تماس نسبت به انتشار این آگهی ها اقدام می کند.

 

نمونه متن مجوزسلاح

بدینوسیله اعلام می دارد کارت مجوز حمل سلاح شکاری مدل …..کالیبر….به شماره بدنه …..ساخت کشور  ……به نام …..فرزند …..به شماره شناسنامه …..متولد ……مفقود  گردیده و از درجه اعتبار ساقط گردیده است.

 

تلفن های پذیرش آگهی  در روزنامه کثیرالانتشار اتحاد ملت

۰۲۱۸۶۰۵۴۱۱۸
۰۹۳۳۰۱۶۴۴۳۳
۰۲۱۸۸۹۸۲۱۳۷
۰۲۱۸۶۰۵۲۳۹۰
۰۲۱۸۸۳۹۶۱۴۹
ضمنا شماره واتساپ ۰۹۳۳۰۱۶۴۴۳۳ در ساعات غیراداری آماده پذیرش آگهی شما نیز می باشد.

به اشتراک بگذارید

بر چسب ها

 نظر خود را ارسال کنید

 * 
 * 
 * 
تصویر امنیتی :  *  captcha