Warning: Use of undefined constant name - assumed 'name' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/etehadem/public_html/wp-content/themes/EttehadMellat/header.php on line 57
روزنامه اتحاد ملت

چاپ فوری آگهی مفقودی در روزنامه

برخی از مدارک در صورت مفقود شدن می بایست به جهت جلوگیری از سواستفاده از آنها و همینطور برای دریافت المثنی آن مدراک الزام چاپ در روزنامه کثیرالانتشار دارند.

مدارکی ائم از برگ سبز خودرو، سند کمپانی,کارت خودرو،کارت موتورسیکلت،سند موتورسیکلت،سند و کارت ماشین آلات راهسازی،سند و فاکتور تراکتور مدرک تحصیلی چه دانشنامه و یا گواهینامه موقت و حتی کارت دانشجویی, سند ملک, دسته چک، پاسپورت یا همان گذرنامه،پروانه کسب، پروانه وکالت، پروانه پزشکی، پروانه طرح هر طرحی می تواند باشد طرحهایی مانند: مرغداری،گاوداری،گلخانه و یا پروانه های صنعتی، مجوز و یا جواز اسلحه،گواهینامه،کارت ملی و… می باشند.

چنانچه یکی از این مدراک گم و یا مفقود شده باشد باید در سریعترین زمان جهت اعلام مفقودی در یکی از روزنامه های کثیرالانتشار اقدام کرد.
بر همین اساس سازمان آگهی های روزنامه اتحاد ملت بصورت آنلاین از طریق سامانه ثبت آگهی در روزنامه کثیرالانتشار به آدرس http://www.agahirozname.ir/   آگهی شما را جهت چاپ در این روزنامه کثیرالانتشار پذیرش می کند. چنانچه تمایل به پذیرش تلفنی باشید می توانید از طریق شماره تماس ۰۲۱۸۸۹۸۲۱۳۷ و یا شماره واتساپ ۰۹۳۳۰۱۶۴۴۳۳ در هر زمان از شبانه روز آگهی خود را پذیرش کنید.

 

به اشتراک بگذارید

بر چسب ها

 نظر خود را ارسال کنید

 * 
 * 
 * 
تصویر امنیتی :  *  captcha