Warning: Use of undefined constant name - assumed 'name' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/etehadem/public_html/wp-content/themes/EttehadMellat/header.php on line 57
روزنامه اتحاد ملت

چاپ آگهی ماده ۳ در روزنامه کثیرالانتشار با کم ترین هزینه

سازمان آگهی های روزنامه اتحاد ملت برای اینکه هزینه چاپ در روزنامه کثیرالانتشار را به کم ترین میزان کاهش دهد بطور مستقیم با آگهی دهنده در ارتباط است. با سرچی ساده در گوگل شرکتهای فراوانی به عنوان واسط بین روزنامه و آگهی دهنده قرار می گیرند و هزینه را برای آگهی دهنده چندین برابر می کند. به همین خاطر روزنامه اتحاد ملت از طریق سایت رسمی خود این خدمات را با پایین ترین هزینه انجام می دهد.

روزنامه کثیرالانتشار اتحاد ملت با گستر سراسری به عنوان کم هزینه ترین روزنامه کثیرالانتشار این امکان را برای همه هموطنان عزیزمان فراهم آورده است که با یک تماس تلفنی آگهی خودتان در زمینه های موضوع ماده سه و ماده ۱۳آیین نامه قانون تعیین تکلیف وضعیت ثبتی و اراضی و ساختمانهای فاقد سند را در این روزنامه منتشر نمایید.شماره تماس ۰۲۱۸۸۹۸۲۱۳۷و یا شماره ۰۹۳۳۰۱۶۴۴۳۳ آماده پاسخگویی هستند.ضمنا در ساعات غیر اداره به صورت ۲۴ ساعته از طریق واتساپ می توانید با همکاران ما نیز در ارتباط باشید.

پذیرش چاپ آگهی در روزنامه کثیرالانتشار اتحاد ملت

۰۲۱۸۸۹۸۲۱۳۷

۰۹۳۳۰۱۶۴۴۳۳

۰۲۱۸۶۰۵۴۱۱۸

۰۲۱۸۶۰۵۲۳۹۰

به اشتراک بگذارید

بر چسب ها

admin

دوشنبه , ۱۷ آبان ۱۴۰۰

لطفا به واتساپ این شماره پیام بدین ۰۹۳۳۰۱۶۴۴۳۳

فاطمه سنایی

دوشنبه , ۱۲ مهر ۱۴۰۰

مفقودشدن مدرک تحصیلی کارشناس پرستاری از دانشگاه آزادخوراسگان

 نظر خود را ارسال کنید

 * 
 * 
 * 
تصویر امنیتی :  *  captcha