روزنامه اتحاد ملت

پرفسور باهر: کتاب پارادایم شیفت، کم حجم،عمیق،دگرگون کننده و کم نظیر است

 

کتاب پارادایم شیفت(بخوانید،بخواهید،تغییردهید) کتابی است که در زمینه رشد و تعالی فردی به نویسندگی آقای پویا وکیلی به رشته تحریر در آمده است. این کتاب در حال طی کردن مراحل مجوز گرفتن می باشد. کتاب پارادایم شیفت که در دو جلد می باشد و با مقدمه آقای پرفسور حسین باهر آغاز شده است.
متن زیر مقدمه پرفسور باهر در مورد کتاب پارادایم شیفت می باشد.
بسمه تعالی
کتاب پارادایم شیفت (بخوانید، بخواهید، تغییر دهید) هر چند کم حجم است ولی عمیق و دگرگون کننده است. چه بسیار کتابهایی که قطور هستند ولی آورده آنها بجز ملال چیز دیگری نبوده است. دو انتخاب در سرنوشت انسان بسیار تاثیر گذار است که انتخابهای دیگر به همین دو وابسته است. اول افرادی که با آنها ارتباط دوستانه ای برقرار میکنیم و دوم کتابی را که برای خواندن انتخاب می کنیم.
پس مهمتر از خواندنِ کتاب ، چه کتابی را خواندن است.
کتاب پارادایم شیفت در نوع خود کم نظیر است. وقت زیادی برای خواندن نمی گیرد ولی انسان را به تفکری عمیق وا می دارد.
بسیار خوشحال هستم که جوانان کشورم به این سطح از بینش و آگاهی رسیده اند که قبل از اینکه دستخوش تغییرات جهان بیرون شوند با ایجاد پارادایم جدیدی آگاهانه جهان درون خویش را متحول می کنند.
پویا وکیلی نیز به خوبی دریافته است که جهان بیرونی از طریق جهان درون برنامه ریزی شده است و با این آثار (پاردایم شیفت جلد یک و جلد دوم) گام بزرگی در آگاهی بخشی برداشته است.
جالب است که در این حجم بسیار کم و به زبان ساده هر آنچه که برای تعالی و رشد فردی نیاز است در این کتاب به آن تقریبا پرداخته شده است.
این دو جلد کتاب را به همه جویندگانی که طالب موفقیت در زمینه های مالی،شغلی،روابط و حتی سلامتی اند پیشنهاد میکنم.
وسلام
پرفسور حسین باهر
۱۴۰۰/۱/۱

به اشتراک بگذارید

بر چسب ها

 نظر خود را ارسال کنید

 * 
 * 
 * 
تصویر امنیتی :  *  captcha