روزنامه اتحاد ملت

فوتبال تراپی در آستانه جام جهانی!/بقلم حاج سعیدی

 

آنهایی که فوتبال را ورزشی خشن می دانند که در سنین بالا خطر آفرین است و منجر به سکته قلبی و مغزی و سردرد های مزمن می شود و قس علی هذا … الالن تشریف بیاورند و از نزدیک مشاهده کنند! جناب تاج کبیر … باعث و بانی ویلموتس گیت و قراردادهای ننگین فوتبالی که سه سال قبل با چند تا آخ قلبم آخ قبلم، دستش را سینه اش گذاشت و همزمان کمیسیون اصل نود مجلس و قوه قضائیه و … را دور زد الان در سلامت کامل، یواشکی به فدراسیون فوتبال بازگشته و برای ریاست فدراسیون فوتبال ثبت نام نموده است!
یعنی اگر حتی یک نفر هم شک داشت که ورزش برای سلامتی مفید است الان برایش به یقین تبدیل شده است که ورزش به ویژه فوتبال داروی بسیاری از امراض به ویژه امراض قلبی و عروقی است!
البته نه اینکه ایشان بی گدار به آب زده باشد. اول چند نفر از دوستان را برای ثبت نام فرستاد که اگر مامور بازار است و بگیر و ببند بی خیال ثبت نام حضوری شود و همان اینترنتی ثبت نام کند. بعد که گفتند نه بابا فدراسیون رو هواست و الان هم در به در دنبال سرمربی می گردند و کسی با با تو کار ندارد با یک ماشین شیشه دودی برای ثبت نام حضوری به فدراسیون فوتبال رفت.
فقط ما نفهمیدیم این بابا که نشانی از تاج هم در اسم و فامیلش دارد در دورانی که به عنوان رئیس کمیته فوتسال و فوتبال ساحلی ای اف سی بود چه تاجی به سر فوتسال زد؟! او که خالص دریافتی سالانه اش از ای اف سی به عنوان نایب رئیس بالغ بر ۳۰۰ هزار دلار آمریکا تخمین زده شده و برای ۴ سال ۱/۲ میلیون دلار عایدی از همین صندلی داشته دقیقا در مقام نماینده ایران چه گامی برای فوتبال کشورش برداشته که باز در آستانه انتخابات جدید، نامش را به عنوان گزینه حمایت شده از مقامات بالا مطرح می کند و می خواهد تک گزینه انتخابات باشد؟
بماند که در مقام نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا زمان سلب میزبانی از استقلال ، پرسپولیس و دیگر باشگاه های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا هم کوچکترین قدمی بر نداشت. زمان سلب میزبانی از تیم ملی در مرحله انتخابی جام جهانی و اعطای آن به بحرین نیز ترجیح داد سکوت کند و شکایت از ای اف سی را خلاف می دانست.
یعنی امکان دارد یک نفر این همه به فوتبال و اعتبار ملی ملی مملکت ضربه بزند بعد دوباره بدون اینکه خجالت بکشد یا بازخواست شود دوباره ادعای ریاست بر فوتبال مملکت را داشته باشد؟! والا پسر من و شما اگر در مدرسه موقع فوتبال اشتباهی شیشه پنجره کلاس سوم ب را بشکنند مدیر تا خسارات همه شیشه های شکسته شده و غرامت تاخیر در آغاز مجدد مبحث درسی توسط معلم و هزینه چسب زخم برای بابای مدرسه موقع جارو زدن و جمع کردن شیشه خرده ها را نگیرد ول کن ماجرا نیست! بعد انتظار فوتبال پاک و صعود از مرحله اول گروهی در جام‌جهانی هم داریم!

به اشتراک بگذارید

بر چسب ها

 نظر خود را ارسال کنید

 * 
 * 
 * 
تصویر امنیتی :  *  captcha