روزنامه اتحاد ملت

نخستین واکنش دولت به استعفای وزیر بهداشت

روحانی مقاومت میکند

است که قاضی زاده هاشمی نسبت به بودجه داشتند، تصریح کرد: وزیر بهداشت استعفایش را تقدیم رئیس جمهور کرده است ولی از آنجایی که رئیس جمهور، قاضی زاده هاشمی را مدیر لایقی میدانند، تاکنون مقاومت کرده و استعفای ایشان را نپذیرفته است تا با رایزنی، مشکل حل شود.

اتحاد ملت – رئیس دفتر رئیس جمهور تاکید کرد: وزیر بهداشت استعفایش را تقدیم رئیس جمهور کرده است ولی از آنجایی که رئیس جمهور، قاضی زاده هاشمی را مدیر لایقی میدانند، تاکنون مقاومت کرده و استعفای ایشان را نپذیرفته است تا با رایزنی، مشکل حل شود.

محمود واعظی ظهر امروز در پایان نشست هیات دولت در جمع خبرنگاران درخصوص استعفای وزیر بهداشت گفت: قاضی زاده هاشمی از وزرای بسیار موفق و خوب ما هم در دولت یازدهم و هم در دولت دوازدهم بوده و هستند.

وی با بیان اینکه قاضی زاه هاشمی موفقیتهای خوبی داشته و بیمارستانها و طرحهای خوبی را اجرا کرده است، اظهار داشت: از همه مهمتر، طرح تحول سلامت است که به خوبی توسط آقای هاشمی پیش برده شده است. وزارت بهداشت، وزارتخانه مهم و حساسی است و مدیریت آن نیازمند مدیریت و بودجه است.

سرپرست نهاد ریاست جمهوری با بیان اینکه آنچه رخ داده اختلاف نظری است که قاضی زاده هاشمی نسبت به بودجه داشتند، تصریح کرد: وزیر بهداشت استعفایش را تقدیم رئیس جمهور کرده است ولی از آنجایی که رئیس جمهور، قاضی زاده هاشمی را مدیر لایقی میدانند، تاکنون مقاومت کرده و استعفای ایشان را نپذیرفته است تا با رایزنی، مشکل حل شود.

وزیر بهداشت خداحافظی کرد!

واعظی با بیان اینکه مسئله امروز ما با گذشته متفاوت است، خاطرنشان کرد: به دلیل جنگ اقتصادی، سازمان برنامه و بودجه از نظر بستن بودجه با محدودیتهایی روبه رو است و امیدواریم با گفت و گو هایی که انجام میشود این مسئله تا امروز حل شود.

وی ادامه داد: ما قاضی زاده هاشمی را سرمایه دولت میدانیم و کارها و اقدامات ایشان را تکریم کرده و آن را قدر میدانیم. امیدواریم ایشان همراه دولت باشند و اگر به هر دلیلی از دولت جدا شدند، ایشان را از سرمایه های خود میدانیم ولی بنای آقای رئیس جمهور حفظ ایشان است.

به اشتراک بگذارید

بر چسب ها

 نظر خود را ارسال کنید

 * 
 * 
 * 
تصویر امنیتی :  *  captcha