روزنامه اتحاد ملت

۷۰ پروژه شهری با اعتبار ۱۲۰۰ میلیارد در دوره مدیریت شهری دکتر اله یاری

تمام وعده‌های شهردار رباط‌کریم اجرایی شده است

 

دکتر اله‌یاری شهردار رباط‌کریم:

امروز ۱۷۵ میلیارد تومان پروژه شامل کلنگ‌زنی بوستان آبشناسان و شهربازی آبشناسان و افتتاح بوستان آموزش و ترافیک کودکان و ساختمان شورای اسلامی است که در کنار آن ۵۰ میلیارد تومان پروژه‌های ساماندهی معابر نیز بهره‌برداری شد.امروز علاوه بر پروژه‌های شاخص سطح شهر، در مناطق منفصل شهری نیز پروژه‌های خوبی در دست اجراست و امروز با افتخار اعلام می‌کنیم که خدمات مدیریت شهری در گوشه گوشه شهر از نوده تا اَلارد و پرندک گسترده است و اعتقاد داریم مناطق منفصل و کمتربرخوردار باید بیشتر دیده شوند و توسعه متوازن و توزیع عادلانه منابع و امکانات در راستای جلب رضایتمندی شهروندان در دستور کار است. امروز اگر اتفاقی در سطح شهر می‌افتد ناشی از همدلی و وفاق تمامی مسئولان شهرستانی، همکاران ما در شورای اسلامی و شهرداری، شهروندان شریف و اصحاب محترم رسانه است و امروز با صراحت کلام عرض می‌کنم که تمام وعده‌های مدیریت شهری رباط‌کریم اجرایی شده یا در دست اجراست.۷۰ پروژه کلان و خرد با اعتبار ۹ هزار میلیارد ریال در مجموع تعریف شد که بیش از ۳۰ پروژه بهره‌برداری شده و الباقی در حال اجراست و در کنار آن پروژه‌های سرمایه‌گذاری با بخش خصوصی به اعتبار ۵ هزار میلیارد ریال نیز تعریف شده و قول می‌دهیم تا پایان سال تمامی این پروژه‌های مذکور به بهره‌برداری برسند و در اختیار شهروندان قرار گیرند. امروز به تمامی همکاران و تیم معاونین و مدیران شهرداری افتخار می‌کنیم که به صورت هماهنگ و سیستمی در حال کار و انجام وظایف هستند و ما امروز خود را پاسخگوی شهروندان می‌دانیم و سعی در نهادینه سازی این فرهنگ در کنار شفافیت داشته‌ایم.

 

 

 

 

رضایت بالای شهروندان از شهردار رباط کریم// نقش هدایتی دکتر اله یاری و موفقیت های جمعی شهرداری عالی است

حجت الاسلام و المسلمین ترابی امام جمعه رباط کریم در مراسم افتتاح چندین پروژه عمرانی و خدماتی شهرداری رباط کریم، عنوان کرد: امروز شاهد شروع عملیات اجرایی چندین طرح در گوشه و گوشه شهر و توسعه متوازن شهری بودیم، طرح هایی که افتتاح و انجام آن راهگشای مردم است. باید تقدیر کنیم از خدمت صادقانه مجموعه مدیریت شهری و شهردار محترم.وی با اشاره به اینکه امروز مردم رباط کریم از عملکرد شهری رضایت کامل دارند، تصریح کرد: مجموعه شهرداری و دکتر اله یاری عاشقانه و خالصانه خدمت کردند. اقدامات سازنده ایشان و معاونت های مختلف شهرداری و خدمات گسترده شهری، موجب رضایتی کامل از شهرداری شده است. به هر منطقه ای از شهرستان رباط کریم برویم رضایتمندی بالا است چرا که خدمات شهرداری را می بینند.امام جمعه رباط کریم، با اشاره به اینکه در بحث سلامت دستگاه شهرداری نیز خدمات خوبی انجام گرفته است، افزود: اگرچه در گذشته با کمبود در آمد مواجه بودیم و شهرداری حتی برای پرداخت حقوق کارکنان و پرسنل با مشکل برخورد می کرد اما امروزه شاهد رضایتمندی کامل مردم و مجموعه شهری هستیم.پدرمعنوی کهن شهر رباط کریم با بیان اینکه با مدیریت وهدایت دکتراله یاری نیروهای خوب شهرداری انگیزه پیدا کردند، گفت: دکتر اله یاری، هم و غمش خدمت به مردم است و پیشرفت شهر را در دستور کار دارد و این بالاترین اقدام است. نقش هدایتی مدیر مجموعه و موفقیت های جمعی عالی است و شاهد افتتاح به موقع و سرعت عمل شهرداری هستیم که قابل تحسین است.

 

 

 

 

خدمات و فعالیت‌های ارزشمند امروز ثمره هنر تجربه و تخصص شهردار رباط‌کریم و تیم مدیریتی شهرداری است

مهندس غراوی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران:

از زحمات سنگین و طاقت‌فرسای شهردار محترم رباط‌کریم و همکارانشان، حمایت‌های ارزشمند امام جمعه محترم شهرستان، ریاست و اعضای شورای اسلامی تقدیر و تشکر می‌کنم که قطعا اگر این همدلی و حمایت‌ها نبود، کمتر شاهد خدمات ارزشمند شهرداری بودیم. هر بار حضور در رباط‌کریم باعث ایجاد انرژی در بنده به دلیل وجود این وفاق و همدلی است و بسیاری از مشکلات شهرستان با برنامه‌ریزی از سوی مدیران به ویژه دکتر احمدی نماینده عالی دولت در شهرستان در مدت اخیر رفع شده است.هنر یک شهردار، تجربه و تخصص وی و تیم مدیریتی شهرداری موجب کسب درآمد و اجرای فعالیت‌های خدماتی و عمرانی بیشتر در سطح شهر است و از طرفی شهروندان نیز با مشاهده انجام خدمات و پروژه‌ها با میل کامل نسبت به پرداخت عوارض شهری اقدام می‌کنند.در خصوص پروژه‌های در دست اقدام و آینده شهرداری رباط‌کریم، پیش‌بینی و انتظار ما با توجه به ظرفیت مدیریتی دکتر اله‌یاری آن است که حتما پروژه‌ها از ۹۰۰ میلیارد تومان به ۱۲۰۰ میلیارد تومان تا پایان سال افزایش یابد و همچنین مراتب قدردانی استاندار تهران دکتر فخاری از اقدامات ارزشمند شهرداری را نیز ابلاغ می‌کنم.

 

 

 

 

قشقاوی از اقدامات شهرداری و شورابه نیکی یاد کرد / شهرداری رباط کریم در مسیر توسعه و پیشرفت قرار گرفته‌ است

نماینده مردم شهرستان‌های رباط کریم، بهارستان و شهر پرند در مجلس شورای اسلامی، در مراسم بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی در این شهرستان، ضمن ابراز خرسندی از پیشرفت‌های صورت گرفته در حوزه عمرانی و خدماتی، گفت: «شاهد تحولات چشمگیری در شهر رباط کریم هستیم و خوشبختانه سرعت اجرای پروژه‌های عمرانی و خدماتی طبق زمان‌بندی انجام شده در حال انجام است. ظهر امروز آقای حسن قشقاوی با تأکید بر اهمیت عدم تعلل در اجرای پروژه‌ها، افزود: «هرگونه تأخیر در تکمیل پروژه‌ها می‌تواند هزینه‌های اضافی را به دنبال داشته باشد و از این رو، تسریع در انجام آنها از اهمیت بالایی برخوردار است. قشقاوی در ادامه به مشکلات و مطالبات مردم شهرک آبشناسان اشاره کرد و گفت: «ما از مشکلات مردم این منطقه مطلعیم و رفع محرومیت‌زدایی از این منطقه که یکی از مطالبات بحق ساکنین آن است، در اولویت برنامه‌های ما قرار دارد و برای حل آن تلاش خواهیم کرد.» نماینده مردم رباط کریم، بهارستان و پرند در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از زحمات دکتر اله‌یاری شهردار و اعضای شورای شهر و همچنین سایر مسئولان، اظهار داشت: «همواره دو موضوع برای من از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده است: توسعه متوازن مناطق مختلف و ارائه خدمات عادلانه به تمامی شهروندان، بدون در نظر گرفتن محل سکونت آنها.» وی در پایان با تأکید بر اینکه هیچ تفاوتی بین مناطق روستایی و شهری در ارائه خدمات وجود ندارد، خاطرنشان کرد: «ما متعهد هستیم که با تمام توان برای آبادانی و پیشرفت هرچه بیشتر مناطق کم برخوردار گام موثری برداریم.

 

 

 

 

دکتر احمدی فرماندار رباط کریم :خدمات شهرداری در مناطق مختلف باعث رضایتمندی شهروندان گردیده است

امید احمدی فرماندار رباط کریم، در مراسم افتتاح چندین پروژه عمرانی و خدماتی شهرداری رباط کریم، عنوان کرد: خیلی از پروژه ها شهری که با همکاری مدیریت شهری در حال افتتاح و اجرا است، با حضور دکتر اله یاری شهردار و راهنمایی امام جمعه شهر، پیگیری و بروکراسی های اداری آن رفع شد. وی با اشاره به اینکه ساختمان تکمیل نشده شورای شهر مدت ها به نماد سوءمدیریت تبدیل شده بود، تصریح کرد: با تلاش های شهردار پرتلاش، اکنون این ساختمان افتتاح شد تا در کنار افتتاح سینما که چند سالی تعطیل شده بود و نماد ناکارآمدی شده بود، اکنون به مدار برگشته و رضایتمندی عمومی را رقم زده است. دکتر احمدی، یادآور شد: خوشبختانه در مناطق منفصله شهری مردم توقع دارند که خدمات متوازن دریافت کنند و پروژه های در دست اقدام، مطالبات مردمی است که انجام آنها موجبات رضایتمندی مردم شده است.

 

 

       

به اشتراک بگذارید

بر چسب ها

 نظر خود را ارسال کنید

 * 
 * 
 * 
تصویر امنیتی :  *  captcha