روزنامه اتحاد ملت

اکران دو فیلم جدید از چهارشنبه در سینماها

  به گزارش روزنامه اتحاد ملت به نقل از ایرنا: سخنگوی شورای صنفی نمایش از اکران 2 فیلم جدید از چهارشنبه، یازدهم مهرماه در سینماهای سراسر کشور خبر داد.

غلامرضا فرجی روز دوشنبه درگفت و گو با خبرنگار سینمایی ایرنا، درباره تازه ترین مصوبات امروز شورای صنفی نمایش اظهار داشت: فیلم سینمایی «ماهورا» به کارگردانی حمید زرگرنژاد در گروه سینمایی استقلال از روز چهارشنبه یازدهم مهرماه به جای فیلم «تنگه ابوقریب» نمایش داده می‌شود.
«ماهورا» یک درام عاشقانه در بستر جنگ است که تمام مراحل فیلمبرداری آن در لوکیشن‌های بکر و واقعی در تالاب‌ها و روستاهای جنوب ایران انجام شده است.
وی افزود: فیلم «لازانیا» ساخته حسین قناعت نیز به جای فیلم «یک کیلو بیست‌و یک گرم» از روز 11 مهر نمایش خود را آغاز خواهد کرد. البته نمایش فیلم ها در زیرگروه‌ها هم‌چنان ادامه دارد.
«لازانیا» یک کمدی پُر بازیگر است که فیلمبرداری آن در تهران انجام شده و در خلاصه داستان فیلم آمده: «تو کفتم!…کف! …می‌فهمی؟ تا نخورمت ولت نمی‌کنم!»
جواد رضویان، ارژنگ امیرفضلی، بهنوش بختیاری، نفیسه روشن، رضا ناجی، پارسیا شکوری، یوسف صیادی، اصغر سمسارزاده، ساعد هدایتی، رضا رویگری، عباس محبوب، محمد شیری و یوسف تیموری از جمله بازیگران این فیلم هستند.

به اشتراک بگذارید

بر چسب ها

 نظر خود را ارسال کنید

 * 
 * 
 * 
تصویر امنیتی :  *  captcha