روزنامه اتحاد ملت

آگهی مزایده آموزش و پرورش شهرستان کرخه

 

 

اداره آموزش و پرورش شهرستان کرخه تعدادی از فضاهای مازاد آموزشی  خود را از طربق مزایده  در تاریخ  چهارشنبه۲۰ تیر  ۱۴۰۳  در   روزنامه اتحاد ملت منتشر کرد.

متن مزایده  به شرح زیر است:

 

 

احتراما به اطلاع می رساند آموزش و پرورش شهرستان کرخه واقع در استان خوزستان شهر الوان در نظر دارد فضای مازاد آموزشی خود را در سال تحصیلی۱۴۰۴-۱۴۰۳ از طریق مزایده و به صورت اجاره با حفظ کاربری و با رعایت شرایط ، جهت راه اندازی کلاس های پیش دبستانی به واجدین شرایط و مؤسسین حقیقی یا حقوقی که دارای مجوز قانونی و پیش دبستانی فعال و دایرزیر نظر سازمان تعلیم و تربیت می باشند واگذار نماید. لذا متقاضیان واجد شرایط در صورت تمایل مهلت دارند از تاریخ انتشار این آگهی به مدت ۷روز با مراجعه به سامانه ستاد جهت مطالعه شرایط در مزایده مورد نظر شرکت نمایند.

 

 

روزنامه کثیرالانتشار اتحاد ملت با گستره سراسری این امکان را برای همه هموطنان عزیزمان و سازمانها ، شهرداریها، دهیاری ها،شرکتهای خصوصی و دولتی،سازمان ها فراهم آورده است تا با یک تماس تلفنی یا به صورت آنلاین به آدرس  https://agahirozname.ir/ اگهی  استخدام و مزایده، مناقصه، مفقودی، ثبتی و…  را با کم ترین هزینه در روزنامه کثیرالانتشار اتحاد ملت منتشر کنند.

شماره ۰۹۳۳۰۱۶۴۴۳۳ آماده پاسخگویی شبانه روزی جهت راهنمایی شما عزیزان است.

به اشتراک بگذارید

بر چسب ها

 نظر خود را ارسال کنید

 * 
 * 
 * 
تصویر امنیتی :  *  captcha